Montaż okien Konin :: Wymiana okien Konin

Montaż okien Konin :: Wymiana okien Konin Oferujemy wysokiej jakości okna, drzwi, bramy garażowe, parapety, rolety. Gwarancja eksploatacji przez 30-40 lat. Montujemy okna na terenie miasta Konin, Słupca, Koło, Turek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, ponieważ produkty i usługi przez nas oferowane zostały sprawdzone przez wielu klientów, zyskały ich uznanie i cieszą swoją funkcjonalnością przez lata.

Szczegóły strony www.oknopolkonin.pl:

Podlinkuj stronę www.oknopolkonin.pl:

Montaż okien Konin :: Wymiana okien Konin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 92

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet stomatologiczny - Bamp;S DENT »

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, profilaktyka stomatologiczna, endodoncja, protetyka, chirurgia stomatologiczna, periodontologia, pedodoncja (dziecięca), implantologia, ortodoncja

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole nr 32 w Koninie »

  Nasze przedszkole od 4 lat jest placówką integracyjną. Pierwszy oddział integracyjny powstał w roku 2002. Obecnie z dużym powodzeniem, ku zadowoleniu dzieci i rodziców, pracujemy w pięciu grupach, w tym czterech integracyjnych. W każdej z nich zatrudniony jest nauczyciel prowadzący oraz wspierający. Przedszkole zatrudnia logopedów, psychologów, fizjoterapeutę. Oferujemy wszystkim dzieciom bezpłatne zajęcia artystyczne, logorytmiczne, język angielski, rytmikę, gimnastykę korektycjną. Ponadto obejmujemy terapią logopedyczną dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Proponujemy wsparci psychologiczne zarówno dzieciom jak i ich rodzicom.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Przedszkole Konin - Bajkowa Kraina »

  Prywatne Przedszkole Bajkowa Kraina jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radość i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę i edukację. Każde dziecko wzrasta i rozwija się w indywidualnym tempie, dlatego wdrażamy nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i uzdolnień, poczucia własnej wartości, optymizmu i kreatywności. Zapewniamy ciekawy program edukacyjno - artystyczny, dzięki któremu Państwa dzieci zdobywają wiedzę oraz umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dbamy o to, aby w Przedszkolu dzieci przez zabawę uczyły się współdziałania w grupie, poznawały reguły życia społecznego. W atmosferze radości odkrywały świat dźwięków, barw, liter i cyfr.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole nr 5 quot;Plastuśquot; w Koninie »

  Naszym wychowankom zapewniamy fachową opiekę, wychowanie i nauczanie w ciepłej i rodzinnej atmosferze, dużą przestrzeń i swobodę.Posiadamy:• nowoczesny, wyposażony w drewniane, atestowane urządzenia plac zabaw, który jest otoczony zielenią, położony za budynkiem Przedszkola;• pięć sal zajęć bogato wyposażonych w nowoczesne zabawki, pomoce i sprzęt audiowizualny;• salę zajęć ruchowych;• największą salę na uroczystości i imprezy przedszkolne/ok.150 m2/.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kubuś Puchatek - Przedszkole nr 12 w Koninie »

  Przedszkole nr 12 istnieje od listopada 1975r. Położone jest w centrum V osiedla w zaciszu bujnej zieleni ogrodu otaczającego budynek przedszkola. 2 czerwca 2005 roku nasze przedszkole otrzymało nazwę, , Kubuś Puchatek'' na uroczystości połączonej z obchodami XXX-lecia naszej placówki. Chwile te upamiętnia tablica pamiątkowa i akt nadania nazwy . Klimat panujący w przedszkolu, , Kubuś Puchatek'' przypomina ten znany z baśni. Kojarzy się z miejscem pełnym ciepła, życzliwości, gościnności i przyjaźni. Nasze przedszkole zapewnia sowim wychowankom ostoje spokoju, wyciszenia i relaksu, a jednocześnie rozwija i zaspakaja ich potrzeby emocjonalno -intelektualne .

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Nr 15 quot;MALI PRZYRODNICYquot; w Koninie »

  OFERUJEMY DZIECIOM- wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, - nowoczesne metody i techniki dydaktyczno- wychowawcze, - bardzo dobre warunki lokalowe, - funkcjonalne i estetyczne sale, - duży, bogaty w zieleń i urządzenia do zabaw ogród, -różnorodność zajęć dodatkowych:j. angielski, rytmikę, zajęcia logopedyczne, koncerty i audycje muzyczne, przedstawienia teatralne, wycieczki, - bogatą ofertę uroczystości przedszkolnych z udziałem rodziców, - żywienie dzieci na dietach wg zaleceń lekarskich.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Przedszkole MISIOWA KRAINA w Koinie »

  Prywatne Przedszkole quot;MISIOWA KRAINAquot; jest placówką o profilu przyrodniczo-językowym, działa w Koninie od 1 września 2008. Posiadając status Przedszkola Niepublicznego, pozostajemy pod nadzorem Kuratorium Oświaty na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych w Urzędzie Miasta Konina. Spełniamy wymogi programowe, zalecane przez odpowiednie urzędy i służby publiczne.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Med-Alko Konin »

  Zakład Opieki Zdrowotnej i Medycyny Pracy quot;MED-ALKOquot; sp. z.o.o. w Koninie świadczy usługi medyczne w powiecie konińskim w zakresie medycyny pracy, podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistyki ambulatoryjnej, szpitalnego oddziału Chirurgii Jednego Dnia, rehabilitacji i odnowy biologicznej.Lekarze udzielają porad w przychodniach w godzinach 8.00 - 18.00, zapewniając tym samym maksymalny dostęp do usług medycznych pacjentom.Kierując się zasadą świadczenia usług zdrowotnych na najwyższym poziomie zapewniliśmy sobie dobrą opinię wśród mieszkańców, co zaowocowało zwiększeniem liczby podopiecznych do lekarza rodzinnego, do 17995 na dzień 1 maja 2011r.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bajkolandia - prywatne przedszkole Konin »

  Przedszkole to pierwsze ogniwo w systemie edukacyjnym, pierwsze i najważniejsze. To tu oddajecie w nasze ręce Wasz największy skarb, Wasze dziecko. Trzeba ogromnego zaufania by powierzyć to, co dla Was najcenniejsze obcym osobom. Mamy pełną świadomość tego, że na etapie rozwoju dziecka - od 2 do 5 lat - stajemy się dla niego drugim domem, gdyż to w przedszkolu spędza Wasz maluch większą część dnia. Wspólnie z Wami chcemy wychować Wasze dziecko oraz odpowiednio przygotować je do kolejnego, ważnego etapu w jego życiu, jakim będzie przekroczenie progu zreformowanej szkoły.
Nasze działania to ciągłe dążenie do tego, aby dobrej zabawy i nauki w poczuciu pełnego bezpieczeństwa z poszanowaniem własnej indywidualności nie zabrakło waszemu dziecku w naszej placówce.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole „Pentliczek” Konin »

  Przedszkole nr 11 w Koninie oferuje:• Fachową edukację i opiekę wykwalifikowanych nauczycieli;• Pracę innowacyjnymi metodami;• Naukę języka angielskiego;• Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej;• Zajęcia muzyczno-taneczne;• Zajęcia plastyczne;• Comiesięczne audycje muzyczne;• Gruntowne przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »