Montaż okien Konin :: Wymiana okien Konin

Montaż okien Konin :: Wymiana okien Konin Oferujemy wysokiej jakości okna, drzwi, bramy garażowe, parapety, rolety. Gwarancja eksploatacji przez 30-40 lat. Montujemy okna na terenie miasta Konin, Słupca, Koło, Turek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, ponieważ produkty i usługi przez nas oferowane zostały sprawdzone przez wielu klientów, zyskały ich uznanie i cieszą swoją funkcjonalnością przez lata.

Szczegóły strony www.oknopolkonin.pl:

Podlinkuj stronę www.oknopolkonin.pl:

Montaż okien Konin :: Wymiana okien Konin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 93

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole nr 32 w Koninie »

  Nasze przedszkole od 4 lat jest placówką integracyjną. Pierwszy oddział integracyjny powstał w roku 2002. Obecnie z dużym powodzeniem, ku zadowoleniu dzieci i rodziców, pracujemy w pięciu grupach, w tym czterech integracyjnych. W każdej z nich zatrudniony jest nauczyciel prowadzący oraz wspierający. Przedszkole zatrudnia logopedów, psychologów, fizjoterapeutę. Oferujemy wszystkim dzieciom bezpłatne zajęcia artystyczne, logorytmiczne, język angielski, rytmikę, gimnastykę korektycjną. Ponadto obejmujemy terapią logopedyczną dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Proponujemy wsparci psychologiczne zarówno dzieciom jak i ich rodzicom.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Przedszkole Konin - Bajkowa Kraina »

  Prywatne Przedszkole Bajkowa Kraina jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radość i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę i edukację. Każde dziecko wzrasta i rozwija się w indywidualnym tempie, dlatego wdrażamy nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i uzdolnień, poczucia własnej wartości, optymizmu i kreatywności. Zapewniamy ciekawy program edukacyjno - artystyczny, dzięki któremu Państwa dzieci zdobywają wiedzę oraz umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dbamy o to, aby w Przedszkolu dzieci przez zabawę uczyły się współdziałania w grupie, poznawały reguły życia społecznego. W atmosferze radości odkrywały świat dźwięków, barw, liter i cyfr.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole nr 5 quot;Plastuśquot; w Koninie »

  Naszym wychowankom zapewniamy fachową opiekę, wychowanie i nauczanie w ciepłej i rodzinnej atmosferze, dużą przestrzeń i swobodę.Posiadamy:• nowoczesny, wyposażony w drewniane, atestowane urządzenia plac zabaw, który jest otoczony zielenią, położony za budynkiem Przedszkola;• pięć sal zajęć bogato wyposażonych w nowoczesne zabawki, pomoce i sprzęt audiowizualny;• salę zajęć ruchowych;• największą salę na uroczystości i imprezy przedszkolne/ok.150 m2/.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kubuś Puchatek - Przedszkole nr 12 w Koninie »

  Przedszkole nr 12 istnieje od listopada 1975r. Położone jest w centrum V osiedla w zaciszu bujnej zieleni ogrodu otaczającego budynek przedszkola. 2 czerwca 2005 roku nasze przedszkole otrzymało nazwę, , Kubuś Puchatek'' na uroczystości połączonej z obchodami XXX-lecia naszej placówki. Chwile te upamiętnia tablica pamiątkowa i akt nadania nazwy . Klimat panujący w przedszkolu, , Kubuś Puchatek'' przypomina ten znany z baśni. Kojarzy się z miejscem pełnym ciepła, życzliwości, gościnności i przyjaźni. Nasze przedszkole zapewnia sowim wychowankom ostoje spokoju, wyciszenia i relaksu, a jednocześnie rozwija i zaspakaja ich potrzeby emocjonalno -intelektualne .

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Nr 15 quot;MALI PRZYRODNICYquot; w Koninie »

  OFERUJEMY DZIECIOM- wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, - nowoczesne metody i techniki dydaktyczno- wychowawcze, - bardzo dobre warunki lokalowe, - funkcjonalne i estetyczne sale, - duży, bogaty w zieleń i urządzenia do zabaw ogród, -różnorodność zajęć dodatkowych:j. angielski, rytmikę, zajęcia logopedyczne, koncerty i audycje muzyczne, przedstawienia teatralne, wycieczki, - bogatą ofertę uroczystości przedszkolnych z udziałem rodziców, - żywienie dzieci na dietach wg zaleceń lekarskich.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Antoni Kubiak - Konin, GinWeb »

  Witamy na stronach gabinetu ginekologicznego dr Antoniego Kubiaka w Koninie. Znajdą tutaj Państwo wszelkie niezbędne informacje a także zdjęcia naszego gabinetu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • DIETETYK Konin Anna Rogozińska - masaż próżniowy »

  Zapraszamy dorosłych, młodzież, dzieci i osoby starsze.Oferujemy porady dietetyczne dla osób z: nadwagą i otyłością chorobami zależnymi od diety, takimi jak: cukrzyca miażdżyca choroby układu krążenia choroby przewodu pokarmowego nadczynność i niedoczynność tarczycyOferujemy także porady dotyczące odżywiania dla osób zdrowych, kobiet karmiących i w ciąży.Przygotowujemy indywidualne jadłospisy uwzględniające: tryb życia, pracy, nauki upodobania kulinarne stan zdrowia i choroby współistniejące nawyki żywieniowe

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Przedszkole MISIOWA KRAINA w Koinie »

  Prywatne Przedszkole quot;MISIOWA KRAINAquot; jest placówką o profilu przyrodniczo-językowym, działa w Koninie od 1 września 2008. Posiadając status Przedszkola Niepublicznego, pozostajemy pod nadzorem Kuratorium Oświaty na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych w Urzędzie Miasta Konina. Spełniamy wymogi programowe, zalecane przez odpowiednie urzędy i służby publiczne.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bajkolandia - prywatne przedszkole Konin »

  Przedszkole to pierwsze ogniwo w systemie edukacyjnym, pierwsze i najważniejsze. To tu oddajecie w nasze ręce Wasz największy skarb, Wasze dziecko. Trzeba ogromnego zaufania by powierzyć to, co dla Was najcenniejsze obcym osobom. Mamy pełną świadomość tego, że na etapie rozwoju dziecka - od 2 do 5 lat - stajemy się dla niego drugim domem, gdyż to w przedszkolu spędza Wasz maluch większą część dnia. Wspólnie z Wami chcemy wychować Wasze dziecko oraz odpowiednio przygotować je do kolejnego, ważnego etapu w jego życiu, jakim będzie przekroczenie progu zreformowanej szkoły.
Nasze działania to ciągłe dążenie do tego, aby dobrej zabawy i nauki w poczuciu pełnego bezpieczeństwa z poszanowaniem własnej indywidualności nie zabrakło waszemu dziecku w naszej placówce.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole „Pentliczek” Konin »

  Przedszkole nr 11 w Koninie oferuje:• Fachową edukację i opiekę wykwalifikowanych nauczycieli;• Pracę innowacyjnymi metodami;• Naukę języka angielskiego;• Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej;• Zajęcia muzyczno-taneczne;• Zajęcia plastyczne;• Comiesięczne audycje muzyczne;• Gruntowne przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »