Przychodnia Specjalistyczna Multimed - Konin

Przychodnia Specjalistyczna Multimed - Konin Gabinety lekarskie do wynajęcia w nowobudowanym skrzydle Przychodni Lekarskiej Multimed w Koninie - 24 gabinety od 12m2 do 30m2 . Możliwość wynajmu pojedynczego gabinetu na poszczególne dni tygodnia i godziny. Gabinety spełniają wszelkie normy Sanepidu oraz NFZ. Do Państwa dyspozycji: Winda i podjazd dla niepełnosprawnych, 100 miejsc parkingowych, Internet, wentylacja mechaniczna, obiekt pod dozorem agencji ochrony, idealna lokalizacja w centrum KoninaW budynku znajduje się również laboratorium analityczne oferujące pełny zakres badań diagnostycznych, gabinety zabiegowe, aparat USG, pracownia prób wysiłkowych, 16 innych poradni specjalistycznych. Gabinety dostępne od stycznia 2011r

Szczegóły strony www.multimed.konin.pl:

Podlinkuj stronę www.multimed.konin.pl:

Przychodnia Specjalistyczna Multimed - Konin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 159

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet stomatologiczny - Bamp;S DENT »

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, profilaktyka stomatologiczna, endodoncja, protetyka, chirurgia stomatologiczna, periodontologia, pedodoncja (dziecięca), implantologia, ortodoncja

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie »

  Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie udziela świadczeń zdrowotnych, zapobiega powstawaniu chorób i urazów, a także zajmuje się szerzeniem oświaty zdrowotnej wśród ludności zamieszkałej na obszarze obwodu profilaktyczno-leczniczego. Świadczenia zdrowotne udzielane są ludności obwodu: miasta Konina i powiatu konińskiego, powiatów: słupeckiego, kolskiego i tureckiego, a także w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego osobom objętym obowiązkiem ubezpieczenia na podstawie ustawy z dnia z dnia 27 sierpnia 2004 r.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet logopedyczny Dialog- Gabinet Logopedyczny Konin »

  Gabinet logopedyczny Dialog świadczy usługi w zakresie terapii logopedycznej dzieci i osób w podeszłym wieku. Logopeda dojeżdża na zajęcia do domu pacjenta po udarze mózgu. Oferujemy terapię afazji, terapię dysartrii, seplenienia, rerania. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Montaż okien Konin :: Wymiana okien Konin »

  Oferujemy wysokiej jakości okna, drzwi, bramy garażowe, parapety, rolety. Gwarancja eksploatacji przez 30-40 lat. Montujemy okna na terenie miasta Konin, Słupca, Koło, Turek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, ponieważ produkty i usługi przez nas oferowane zostały sprawdzone przez wielu klientów, zyskały ich uznanie i cieszą swoją funkcjonalnością przez lata.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Med-Alko Konin »

  Zakład Opieki Zdrowotnej i Medycyny Pracy quot;MED-ALKOquot; sp. z.o.o. w Koninie świadczy usługi medyczne w powiecie konińskim w zakresie medycyny pracy, podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistyki ambulatoryjnej, szpitalnego oddziału Chirurgii Jednego Dnia, rehabilitacji i odnowy biologicznej.Lekarze udzielają porad w przychodniach w godzinach 8.00 - 18.00, zapewniając tym samym maksymalny dostęp do usług medycznych pacjentom.Kierując się zasadą świadczenia usług zdrowotnych na najwyższym poziomie zapewniliśmy sobie dobrą opinię wśród mieszkańców, co zaowocowało zwiększeniem liczby podopiecznych do lekarza rodzinnego, do 17995 na dzień 1 maja 2011r.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarska Poradnia Specjalistyczna ESKULAP w Koninie »

  W ramach pracy naszych Poradni udzielamy świadczeń bezpłatnie (kontrakty z NFZ, umowy z firmami - patrz zakładka kontrakt / umowy) oraz odpłatnie.Pacjent korzystający z usług bezpłatnie w ramach powszechnego systemu ubezpieczeń powinien posiadać skierowanie od lekarza rodzinnego lub lekarza specjalisty posiadającego kontrakt z NFZ.Takie skierowanie nie jest wymagane do Poradni Okulistycznej oraz do Poradni Ginekologiczno-Połozniczej.Dla pacjentów korzystających z naszych usług odpłatnie (konsultacje, badania) widnieje cennik na tablicy ogłoszeń. Szczegółowych odpowiedzi udziela pracownik recepcji.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakład opieki zdrowotnej MEDYK s.c. Konin »

  Jesteśmy placówką świadczącą specjalistyczne usługi medyczne dla mieszkańców regionu konińskiego i kaliskiego.Jako Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich funkcjonujemy od 1992 roku.Trzykrotnie zmienialiśmy siedzibę. Zaczynaliśmy działalność w Hotelu quot;FUGOquot; przy ul. Dworcowej 7 w Koninie. Następnie w roku 1998 przenieśliśmy się do Centrum Medycznego przy ul. Kleczewskiej 16, a w roku 2001 roku na ul. Kolejową 11 w Koninie.Od kwietnia 2008 roku firma działa na ul. Szpitalnej 43 w Koninie (wyremontowany od podstaw budynek dawnego Oddziału Chorób Płuc).W styczniu 2006 roku uruchomiliśmy nową placówkę medyczną w nowowybudowanej, nowoczesnej przychodni w Kaliszu przy ul. Podkowińskiego 2.Obie nasze placówki są nowoczesnymi, dobrze wyposażonymi prywatnymi przychodniami, dysponują wysokiej klasy sprzętem medycznym, posiadają bardzo dobre warunki lokalowe umożliwiające komfortowe świadczenie usług medycznych.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »